ANİMASYON VİDEO

ANİMASYON VİDEO NEDİR?

Animasyon video, hizmet ürün veya kurumunuzu istediğiniz şekilde tanıtabileceğiniz ve bunu yaparken prodüksiyon maliyetlerinden kurtulabileceğiniz bir video üretim tekniğidir. Animasyon videolar, bir ürünü/hizmeti anlatma adına günümüzde en çok tercih edilen video türlerindendir.

 

Animasyon videonuzda kullanılacak içerik senaryolaştıktan ve öğeler görsel olarak tasarlandıktan sonra hareketlendirmeler, dış ses ve uygun müzik ile bir bütünlük sağlanır ve filminiz tüketiciyle buluşmaya hazır hale getirilir.

Elbette animasyon videolarda kendi içlerinde bir kaç seçenek barındırıyor.

3D ANİMASYON VİDEO

2D ANİMASYON VİDEO

MOTION GRAPHIC VIDEO

2D Video iki boyutlu şekilde çalışılan animatif öğelerin film haline getirilmesi ile elde edilir. Bu şekilde işlenerek animasyon tanıtım filmi, sosyal medya videoları, eğitim videoları, viral videolar hazırlanabilir.

3D Animasyon Video ile en gerçekçi görüntüleri elde edebilirsiniz. Modelleme sonrasında özel efektlerle hareket katılan öğeleri gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacaksınız.

Motion Graphic Video, kullanılmak istenen görsel öğelerin hareketlendirilmesiyle ortaya çıkar, bu tür animasyon videolarda görsel tasarım oranı daha yüksektir. 

Animasyon Video ajansı olarak tüm animasyon / desktop video ihtiyaçlarınızda da konseptten yüksek kalitede iş teslimine kadar olan süreçte destek sağlayabiliyoruz. Bizimli projenizi paylaşıp geliştirilmesi için destek alabilir, tüketicilerinizle hızlı ve etkili bir bağ kurmak için animasyon video teklifi alabilirsiniz.

BAZI ANİMASYON/DESKTOP ÖRNEKLERİMİZ