top of page
HOOK - Video Ajansı - Video Prodüksiyon Ajansı - İstanbul.jpg

ANİMASYON VİDEO

HAYAL ETTİĞİNİZ İŞİ HARİKA BİR ANİMASYON VİDEO İLE ANLATMAYA HAZIR MISINIZ?

​Animasyon video, hizmet ürün veya kurumunuzu istediğiniz şekilde tanıtabileceğiniz, anlatabileceğiniz ve bunu yaparken prodüksiyon maliyetlerinden kurtulabileceğiniz bir video üretim tekniğidir. Animasyon videolar, bir ürünü/hizmeti anlatma adına günümüzde en çok tercih edilen video türlerindendir.

 

Animasyon videonuzda kullanılacak içerik senaryolaştıktan ve öğeler görsel olarak tasarlandıktan sonra hareketlendirmeler, dış ses ve uygun müzik ile bir bütünlük sağlanır ve filminiz tüketiciyle buluşmaya hazır hale getirilir.

Deneyimli ve yaratıcı ekibimizle, sizi kampanya hedeflerinize bir adım daha yaklaştıracak ilgi çekici animasyon videolar sağlayabiliriz.

 

Animasyon videolar, ürün ve hizmetlerinize hayat vermenin yanı sıra karmaşık kavram ve teknolojileri açıklamanın da en iyi yollarından biridir. Uzman animatörlerimiz 2D animasyonlardan hareketli grafiklere kadar fikirlerinizi çarpıcı videolara dönüştürebilir.

 

Animasyon, ürün veya hizmetinizi gerçek dünyanın kısıtlamaları olmadan istediğiniz şekilde ifade etmeniz için size geniş bir alan sağlar. Ekibimiz, kampanyanız için en iyi animasyonu oluşturmak üzere animasyon fikirleri üretmeye yardımcı olmak için hazır.

ANİMASYON VİDEONUN FAYDALARI

Animasyon videolar dijital medyada kullanıldığında çeşitli avantajlar sunan güçlü araçlardır. Animasyon türleri arasında 2D animasyon, 3D animasyon, Motion Graphic'ler ve animasyonlu açıklayıcı videolar benzersiz faydaları ile dikkat çekerken, karmaşık prodüksiyon işlerinizde maliyetlerden kaçınarak bütçe avantajı sağlayabilirler.

Animasyon Video - HOOK Animasyon Ajansı İstanbul I 3D Animasyon
Animasyon Video - HOOK Animasyon Ajansı İstanbul I 2D Animasyon
Animasyon Video - HOOK Animasyon Ajansı İstanbul
2110.w026.n002.970B.p1.970.jpg

2D Video iki boyutlu şekilde çalışılan animatif öğelerin film haline getirilmesi ile elde edilir. Bu şekilde işlenerek animasyon tanıtım filmi, sosyal medya videoları, eğitim videoları, viral videolar hazırlanabilir.

ANİMASYON

Motion Graphic Video, kullanılmak istenen görsel öğelerin hareketlendirilmesiyle ortaya çıkar, bu tür animasyon videolarda görsel tasarım oranı daha yüksektir. 

3d-cartoon-background-children.jpg

3D Animasyon Video ile en gerçekçi görüntüleri elde edebilirsiniz. Modelleme sonrasında özel efektlerle hareket katılan öğeleri gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacaksınız.

Animasyon video ajansı olarak tüm animasyon / masaüstü video ihtiyaçlarınızda da konseptten yüksek kalitede iş teslimine kadar olan süreçte destek sağlayabiliyoruz. Bizimli projenizi paylaşıp geliştirilmesi için destek alabilir, tüketicilerinizle hızlı ve etkili bir bağ kurmak için animasyon video teklifi alabilirsiniz.

TÜM ANİMASYON VİDEO TEKNİKLERİ

Animasyon Video Ajansı -HOOK 3.jpg

Stop Motion Animasyon

DIY-Motion-for-Marketers_-Using-Motion-Design-in-Social-Media-Cover--1-.png

Sosyal Medya Animasyonları

infographics-animation-1.png

İnfografik Animasyonlar

Animasyon Video Ajansı -HOOK.jpg

Karakter Animasyonu

Kurumsal İçerik

Animasyonları

BAZI ANİMASYON VİDEO ÖRNEKLERİMİZ

Animasyon

Animasyon
Turk Reasurans - Short Film
00:53
Videoyu Oynat

Turk Reasurans - Short Film

SelfPark - Intro - How to Check In-Out?
00:22
Videoyu Oynat

SelfPark - Intro - How to Check In-Out?

SAPRO  Lotus - Animation Short Film
00:30
Videoyu Oynat

SAPRO Lotus - Animation Short Film

Bosch Global I AirSelect I Animation Film
01:44
Videoyu Oynat

Bosch Global I AirSelect I Animation Film

Hayal ettiğiniz animasyon video için geliştirme önerileri ve bütçe teklifi almak için hemen bizi bilgilendirebilirsiniz. En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

HOOK Animasyon Video Ajansı - İstanbul.png
bottom of page