top of page
HOOK - Video Ajansı - Video Prodüksiyon Ajansı - İstanbul.jpg

ANİMASYON VİDEO

Platform Bağımsız Video Üretiyoruz!

ANİMASYON VİDEO NEDİR?

Animasyon video, hizmet ürün veya kurumunuzu istediğiniz şekilde tanıtabileceğiniz ve bunu yaparken prodüksiyon maliyetlerinden kurtulabileceğiniz bir video üretim tekniğidir. Animasyon videolar, bir ürünü/hizmeti anlatma adına günümüzde en çok tercih edilen video türlerindendir.

 

Animasyon videonuzda kullanılacak içerik senaryolaştıktan ve öğeler görsel olarak tasarlandıktan sonra hareketlendirmeler, dış ses ve uygun müzik ile bir bütünlük sağlanır ve filminiz tüketiciyle buluşmaya hazır hale getirilir.

Elbette animasyon videolarda kendi içlerinde bir kaç seçenek barındırıyor.

resimli Gece

2D ANİMASYON VİDEO

2D Video iki boyutlu şekilde çalışılan animatif öğelerin film haline getirilmesi ile elde edilir. Bu şekilde işlenerek animasyon tanıtım filmi, sosyal medya videoları, eğitim videoları, viral videolar hazırlanabilir.

HOOK -3D Animasyon Video Ajans - İstanbul.png

3D ANİMASYON VİDEO

3D Animasyon Video ile en gerçekçi görüntüleri elde edebilirsiniz. Modelleme sonrasında özel efektlerle hareket katılan öğeleri gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacaksınız.

Image by MagicPattern

MOTION GRAPHIC

Motion Graphic Video, kullanılmak istenen görsel öğelerin hareketlendirilmesiyle ortaya çıkar, bu tür animasyon videolarda görsel tasarım oranı daha yüksektir. 

Animasyon Video ajansı olarak tüm animasyon / masaüstü video ihtiyaçlarınızda da konseptten yüksek kalitede iş teslimine kadar olan süreçte destek sağlayabiliyoruz. Bizimli projenizi paylaşıp geliştirilmesi için destek alabilir, tüketicilerinizle hızlı ve etkili bir bağ kurmak için animasyon video teklifi alabilirsiniz.

BAZI ANİMASYON/MASAÜSTÜ VİDEO ÖRNEKLERİMİZ

Turk Reasurans - Short Film
00:53
SAPRO  Lotus - Animation Short Film
00:30
Yeni Nesil Buderus Yoğuşmalı Kombi: Logamax plus GB122i
02:02

Yeni Nesil Buderus Yoğuşmalı Kombi: Logamax plus GB122i

Tasarımlarında ve enerji tüketiminde inovatif çözümler sunan Buderus, yeni nesil tam yoğuşmalı kombi modelinde estetik dizaynı ve boyutları ile dikkat çekiyor. Logamax Plus GB122i tam yoğuşmalı kombi, kompakt boyutları sayesinde minimal mekanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor. Buderus, enerji tasarrufunu önemseyen ve "Doğa Dostu Teknoloji" yaklaşımı ile tasarladığı yepyeni tam yoğuşmalı kombi modeli ile geleceğin ısıtma sistemlerini yaratmada lider bir rol üstleniyor. Kullanım Kolaylığı Buderus gb122 tam yoğuşmalı kombi, kompakt boyutlarda tasarlanmıştır. Fark yaratan, şık LCD ekranı ile kullanım kolaylığı sağlarken, minimal dizaynı ile kurulum sırasında evinizle kolayca uyumlu hale gelir. Isıtma sisteminden en iyi verimi en düşük enerji kullanımı ile almanızı sağlayan özellikleri ile gaz tüketimini minimuma indirgeyerek doğaya destek sağlar. Maksimum Verim Minimum Enerji Yenilenen ısı bloğu ile bu Buderus kombi, ihtiyacınız olmadığı zamanlarda kendini kapasitesinin 10'da 1'i kadar kısarak gereksiz gaz tüketimini engelliyor. Buderus, yeni tam yoğuşmalı kombi tasarımı ile fark yaratıyor. Ortamın ihtiyacı kadar ısıyı üreten akıllı teknik donanım, genişletilmiş modülasyon aralığı sayesinde, sıcak su ihtiyacınızı da buna göre karşılıyor. En yüksek kapasitedeki çalışma anında bile sessiz çalışan Logamax Plus GB122i, enerji verimliliğini %94'e kadar çıkarırken yaşam alanlarının sessizlik ihtiyacını da önemsiyor. Oda kumandasını kullanmanız durumunda enerji verimliliği A+ sınıfına yükseliyor. Yüksek Standartlı Evler İçin Sınıfının En İyisi Buderus, sıcak su kullanım konforu ve kolaylığı düşünülerek tasarlanmış tüm ürünlerinde olduğu gibi, bu yeni nesil kombi tasarımı ile de yüksek beklentilere hizmet ediyor. Logamax Plus GB122i, geliştirilen teknolojisi ile gelecek nesillerin ihtiyacı olacak enerjiyi, bugünden başlayarak koruyor. Duvar tipi yoğuşmalı kombi modelleri arasında, en küçük yaşam alanlarına bile uyum sağlıyor. Kullanımı ve montajı kolay bu Buderus kombi ile yaşam alanları, ihtiyacı kadar ısıyı en düşük enerji ile kullanıyor. Daha fazlası için; https://www.buderus.com/tr/tr/ adresini ziyaret etmeyi unutmayın!
TemizHasat Explainer Video
01:19
Bosch Condens 2200i W Yoğuşmalı Kombi
01:09

Bosch Condens 2200i W Yoğuşmalı Kombi

Isıtma ve soğutma sistemlerini üstün teknolojiyle buluşturan Bosch, yoğuşmalı kombi ne demek sorusuna verdiği çevreci ve yeni nesil cevaplar ile kullanıcı dostu olduğunu kanıtlıyor. Türkiye ve dünyanın öncü markası Bosch Termoteknoloji, ürettiği estetik tasarımlı Bosch yoğuşmalı kombi modellerini farklı nitelikteki yaşam alanlarıyla buluştururken hayatımıza değer katıyor. İşte üstün teknolojiyle donatılmış, kompakt tasarımlı Bosch yoğuşmalı kombi ailesinden biri olan yeni nesil Bosch Condens 2200i W tam yoğuşmalı kombi üstün fiyat/performans oranına sahiptir! Küçük Evlere Büyük Tasarruf Bosch yoğuşmalı kombi tasarımları, az enerjiyle çok verim alma özelliğinin yanı sıra çevreye saygılı, yaşam konforunu artıran sessiz çalışma prensibiyle de her zaman dikkat çekiyor. Condens 2200i W üstün teknik özelliklerini; 24 kW kapasitesi için 45dB(A) ve 20 kW kapasitesi için 43dB(A) ses gücü seviyesiyle “en sessiz kombi” unvanıyla taçlandırıyor. Bosch yoğuşmalı kombi modelleri, % 94'e kadar çıkabilen enerji verimliliğine sahip. Bu kadar yüksek bir enerji veriminin, doğal kaynakları ve aile bütçesini koruyan bir tasarruf kapasitesiyle birleşmesi ise Bosch Termoteknoloji dehasını bir kez daha kanıtlıyor. En iyi yoğuşmalı kombi denilince akla yeni 20 kW ve 24 kW ısıtma kapasitesi; 25 kW’a kadar çıkabilen sıcak su kapasitesi, şık tasarımı, kolay kurulumu ile Condens 2200i W’nin gelmesi elbette tesadüf değil. Hem Estetik Hem Ekonomik: Condens 2200i W Ortam ısısını yerinizden kalkmadan ayarlamak, üstelik bunu yaparken enerji tasarrufunu yüzde 20 oranında artırmak için Bosch yoğuşmalı kombi modelleri ile birlikte oda termostatlarını kullanabilirsiniz. 1:5 modülasyon aralığı sayesinde kapasitesini %20’sine kadar kısabilir ve böylece enerji israfının önüne geçer. İster evinizde ister dışarıda olun bu akıllı sistemler sayesinde ortam ve su ısısını ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Condens 2200i W modeli Bosch yoğuşmalı kombi birden çok Bosch oda kumandaları ile uyumludur. Bu sayede oda sıcaklığı kontrolünü rahatça yapabilir, üstün Bosch teknolojisinin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Geniş teknik servis ağı, ekstra üç yıl garanti kapsamı, her ihtiyaca yanıt veren müşteri hizmetleri ve bütçeye uygun yoğuşmalı kombi fiyatları ile siz de Bosch Termoteknoloji ile tanışmaya, bu konforu hayatınıza taşımaya hazır mısınız? Estetik tasarımlı Bosch yoğuşmalı kombi Condens 2200i W ile sıcak su ve ısınma sistemlerinin konforunu yaşamak için sizi en yakın Bosch yetkili satış noktasına bekliyoruz. Yeni videolarımızdan haberdar olmak için abone olmayı unutmayın ► http://bit.ly/Bosch-YouTube-Abone-Ol Instagram ► https://instagram.com/boschtermotekno... Facebook ►https://facebook.com/boschtermoteknoloji Twitter ► https://twitter.com/BoschTermoTR
Inverter Klima Nedir? Split Klima ve Inverter Klima Arasındaki Farklar Nelerdir?
02:36

Inverter Klima Nedir? Split Klima ve Inverter Klima Arasındaki Farklar Nelerdir?

Klimalar konut, iş yeri, mağaza, okul gibi soğutulup, ısıtılmak istenen her türlü ortamın hava sıcaklığının kontrol edilmesine yardımcı olan cihazlardır. Genellikle yaz aylarında ortamı soğutmak için kullanılırken, soğuk havalarda ortamı ısıtmak için de kullanılmaktadır. Klimalarda kullanım yerlerine ve teknolojilerine göre farklı tipler mevcuttur. Örneğin, daha sessiz çalışma, farklı kullanıcı modları ve kolay montaj avantajından dolayı konutlarda Split Klimalar tercih edilirken, iş yeri, mağaza gibi daha büyük alanları iklimlendirmek için daha yüksek soğutma ve ısıtma yüklerine sahip salon tipi, kaset tipi gibi Ticari Split Klimalar tercih edilir. Split klimalar, yaygın olarak kullanılıp, hayatımızın bir parçası olduğundan bazı yasal gerekliliklere tabiidir. Bunların en başında, Inverter Teknolojisi gelir. Bu teknoloji sayesinde klimalar, odadaki ısıtma ve soğutma ihtiyacına göre kapasitesilerini azaltıp, yükseltirler. Böylelikle daha uzun ömürlü ve daha verimlidir. Normal klimalar, odada istenilen sıcaklık değerine ulaşmak için sabit bir ayarda ve kapasitede çalışırken, Inverter klimalar, kapasitelerini oda sıcaklığına bağlı olarak ayarlayabildikleri için elektrik enerjisinden yüksek tasarruf sağlarken aynı zamanda odamızda sıcaklığı istediğimiz ayarda sabit tutarak yüksek bir konfor sağlarlar. Bunların yanında Inverter Klimalar, İstenilen sıcaklığa daha hızlı ulaşma, Çevre dostu olma, Daha yüksek hava kalitesi ve Daha sessiz çalışma gibi özelliklere de sahiptir. Yüksek performanslı Inverter özelliğe sahip Bosch Climate serisi ile konforla ortamlarınızı iklimlendirirken, üstün teknolojisi sayesinde havadaki bakteri, küf, virus ve diğer zararlı partiküllerden korunursunuz. A+++ ile çok yüksek soğutma verimliliği ve Eco mod özelliği sayesinde Bosch klimalardan yüksek tasarruf sağlarsınız. 2 yıl garantili Bosch Climate serisi Inverter Klimalar ile tüm bu avantajlara sahip olabilir, evinizde konforu ve tasarrufu kolaylıkla hissedebilirsiniz. Climate serisi klimalarımızı detaylı incelemek için tıklayın ► http://bit.ly/boschklima Klima Yetkili Servislerimiz için ► http://bit.ly/BoschKlimaServis Müşteri İletişim Merkezimiz için ► http://bit.ly/BoschMusteri Yeni videolarımızdan haberdar olmak için abone olun ► http://bit.ly/Bosch-YouTube-Abone-Ol Instagram ► https://instagram.com/boschtermoteknoloji Facebook ►https://facebook.com/boschtermoteknoloji Twitter ► https://twitter.com/BoschTermoTR
Kombi satın alma sürecinde nelere dikkat etmeliyiz?
03:32

Kombi satın alma sürecinde nelere dikkat etmeliyiz?

İster evinize ilk kez kombi taktırın ya da evinizdeki kombiyi yenisi ile değiştirmek isteyin... İdeal kombinize karar vermeden önce; Kombinizin yılın büyük bir bölümünde hem ısınma hem sıcak su ihtiyaçlarınız için çalışacağını, İstenmeyen tehlikelere karşı güvenli olması gerektiğini, Kaliteli ve verimli bir kombinin eviniz için lüks değil ihtiyaç olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Sizin için ideal kombiye karar verirken takip etmeniz gereken bazı önemli aşamalar vardır. Yeni kombinizi seçmeden önce araştırmanızı yaptınız, Markaların websitelerini ziyaret ettiniz, karşılaştırmalar yaptınız. İnternette yorumları okudunuz, videoları izlediniz, Arkadaşlarınızın tavsiyelerine kulak verdiniz. Kombi seçerken mutlaka şu kriterleri göz önünde bulundurmalısınız: Kombiniz verimli olmalı, az yakıt tüketmeli, Isı kapasitesi ihtiyacınıza uygun olmalı, Boyutları eviniz için uygun olmalı, Garanti süresi kolaylıkla uzatılabilmeli, Yetkili servis ağı ise yaygın olmalıdır. Evinize ilk kez kombi alıyorsanız ve doğalgaz bağlantınız yoksa, öncelikle yerel gaz şirketine abonelik için başvurmalısınız. Bundan sonraki aşamalarda yeni kombi veya kombi değişim için benzer adımları takip edebilirsiniz. Ya da abonelik sonrasında yerel gaz şirketinin yetkilendirdiği bir bayiye giderek doğru cihaz seçimi ve projelendirme için keşif isteyebilirsiniz. Isıtmanın uzmanı yetkili bayilerimize web sitemizden ulaşabilirsiniz. Unutmayın işin uzmanı ile çalışırsanız size özel çözümlere yorulmadan ulaşırsınız. Tüm bunların yanı sıra Buderus Kombi Seçim Programı'nı da kullanarak evinize en uygun kombiyi seçebilirsiniz. Keşif sonrasında yetkili bayi ile alacağınız hizmetler için sözleşme yapmalısınız. Sonrasında, yetkilendirilmiş bir mühendis eviniz için projeyi çizmeli ve yerel gaz şirketinden projenin onayını ve kombi değişimi söz konusu ise cihaz değişim belgesinin onayını almalıdır. Bir sonraki adımda yetkili firma projeye uygun olarak iç tesisat işlerini yapmalı ve doğru cihaz montajını gerçekleştirmelidir. Ardından yerel gaz şirketi yetkilileri projeye uygunluk kontrolünü yapmalı, uygunluk belgesini imzalamalı ve doğalgaz açım işlemini gerçekleştirmelidir. Kombinizin garanti kapsamına girmesi için yetkili bayi tarafından Buderus Servis Merkezi Sistemi’ne giriş yapılmalıdır. Bulunduğunuz il – ilçe bilgisine göre servis ataması otomatik olarak yapılır ve Servis hizmetiniz ile ilgili SMS ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca her türlü sorunuz için 444 5474 nolu Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz. İşin uzmanı yetkili servisimiz tarafından son kontroller yapılır ve kombiniz devreye alınarak garantisi başlar. Evinizi ısıtan ve tüm yıl sıcak suyunuzu hazır eden kombilerin hem rahatlığınız hem bütçeniz için önemi büyük. Siz de kombi tercihinizde Buderus uzmanlığını seçin; yüksek verimle ısınmaya başlayın! Buderus Yoğuşmalı Kombileri incelemek için sayfamızı ziyaret edin: http://bit.ly/Buderus-Yoğuşmalı-Kombi Yeni videolarımızdan haberdar olmak için abone olmayı unutmayın ► http://bit.ly/Buderus-Youtube-Abone-Ol Instagram ► https://www.instagram.com/buderus_turkiye Facebook ► https://www.facebook.com/buderustr Twitter ► https://twitter.com/buderusturkiye
bottom of page