top of page
HOOK - Video Ajansı - Video Prodüksiyon Ajansı - İstanbul.jpg

MOTION GRAPHIC

MOTION GRAPHIC VİDEO NEDİR?

Dijital çağda insanların dikkat süreleri kısaldı, kitleler iyi içeriği hızlıca görmek istiyor! Ayrıca onları dönüştürmek için ilgilerini çekmeniz ve eğlendirmeniz de gerekiyor. Metin tabanlı pazarlama, slayt gösterileri ve görseller çoğu zaman bunu başaramıyor.

 

Ancak, Motion Graphic (Hareketli grafikler) videolar tüm bunları yapabilir. Motion Graphic video esasen grafik tasarımın videoya dönüştürülmüş halidir. Bu tarz, somut verileri ve yazılı bilgileri ilgi çekici ve net bir şekilde aktarmak için ses, metin, grafikler, semboller ve animasyonu bir araya getirir.

 

Basit, akılda kalıcı ve eğlenceli olan motion graphic videolar; sosyal medya pazarlamasında, video sunumlarında, referans videolarında ve daha pek çok alanda kullanılabilir. Video prodüksiyon şirketimiz, markanıza hayat veren yüksek kalite motion graphic videolar konusunda uzmandır.

MOTION GRAPHIC VİDEONUN FAYDALARI

Motion Graphic (Hareketli Grafikler) görselleri, tipografiyi ve animasyonu bir araya getirerek izleyicileri cezbeden ve ilgilerini çeken etkileyici anlatılar oluşturmak suretiyle güçlü bir görsel hikaye anlatımı sunar. Dinamik ve animasyonlu yapısı dikkat çekicidir ve izleyicileri içeriği izlemeye ve özümsemeye teşvik eder. Motion Graphic nettir, karmaşık fikirleri ve verileri basitleştirmek için görselleri ve animasyonları etkili bir şekilde kullanır.

 

Motion Graphic’in en büyük avantajlarından biri de markanızla uyumlu olacak şekilde özelleştirilebilmesidir. Bu, video boyunca tutarlı ve uyumlu bir marka kimliği sağlamak için marka renklerinizi, yazı tiplerinizi ve görsel öğelerinizi dahil etmeyi içerir.

2110.w026.n002.970B.p1.970.jpg
2D Animasyon

2D Video iki boyutlu şekilde çalışılan animatif öğelerin film haline getirilmesi ile elde edilir. Bu şekilde işlenerek animasyon tanıtım filmi, sosyal medya videoları, eğitim videoları, viral videolar hazırlanabilir.

ANİMAS
YON

MOTION GRAPHIC

Motion Graphic Video, kullanılmak istenen görsel öğelerin hareketlendirilmesiyle ortaya çıkar, bu tür animasyon videolarda görsel tasarım oranı daha yüksektir. 

3d-cartoon-background-children.jpg
3D Animasyon

3D Animasyon Video ile en gerçekçi görüntüleri elde edebilirsiniz. Modelleme sonrasında özel efektlerle hareket katılan öğeleri gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacaksınız.

Animasyon video ajansı olarak tüm animasyon / masaüstü video ihtiyaçlarınızda da konseptten yüksek kalitede iş teslimine kadar olan süreçte destek sağlayabiliyoruz. Bizimli projenizi paylaşıp geliştirilmesi için destek alabilir, tüketicilerinizle hızlı ve etkili bir bağ kurmak için animasyon video teklifi alabilirsiniz.

BAZI ANİMASYON VİDEO ÖRNEKLERİMİZ

Animasyon

Animasyon
Turk Reasurans - Short Film
00:53
Videoyu Oynat

Turk Reasurans - Short Film

SelfPark - Intro - How to Check In-Out?
00:22
Videoyu Oynat

SelfPark - Intro - How to Check In-Out?

SAPRO  Lotus - Animation Short Film
00:30
Videoyu Oynat

SAPRO Lotus - Animation Short Film

Bosch Global I AirSelect I Animation Film
01:44
Videoyu Oynat

Bosch Global I AirSelect I Animation Film

bottom of page