top of page
HOOK - Video Ajansı - Video Prodüksiyon Ajansı - İstanbul.jpg

VİDEO AJANSI

Platform Bağımsız Video Üretiyoruz!

VİDEO AJANSI NEDİR?

Video ajansı, müşterilerine çeşitli alt kategorilerde video oluşturmak için gerekli olan tüm hizmetleri sunan ajanslara verilen genel isimdir. Video ajansları, müşterilerine video içerikleri geliştirme, video prodüksiyonunu yönetme ve videoların izlenebilecek düzeye gelmesi konusunda destek sağlayan şirketlerdir. Tam kapsamlı video prodüksiyon ajansları video prodüksiyonun yanında post prodüksiyon ve animasyon konularında da destek sağlayabilirler.

EN ETKİLİ İLETİŞİM ARACI: VİDEO 

HOOK Video ajansı olarak, iş ve eğlence dünyasının ihtiyaç duyduğu, video çözümlerini kaliteli, hızlı ve ekonomik olarak sunup, veriler ve stratejiler ışığında hareket ediyoruz. Günümüzün en etkili iletişim aracı olarak kabul eden video prodüksiyon ürünlerimiz ile yolunuza ışık tutuyoruz.

Alanında uzman prodüktör ve çalışanlarımızla uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeleri her müşterimiz ile paylaşıyor en iyisini ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

VİDEO İÇERİKLERLE
KENDİNİZİ DAHA İYİ ANLATIN

İnternet kullanıcılarının %78’i her hafta online video izlerken, %55’i her gün izliyor. 

Video içerikler oluşturarak markanızı, kurumunuzu veya hizmetinizi kolaylıkla anlatabilir, işinize değer katabilirsiniz. Bunun yanında müşterilerinize daha hızlı ulaşabilir ve stratejileriniz ışığında daha hızlı hareket edebilirsiniz.

 

Sizin için ürettiğimiz her video, müşterilerinizin size olan bağlılığını artıracak, bu bağlılık yeni taleplere, daha fazla paylaşıma ve daha güçlü bir markaya sahip olmanızı sağlayacak.

Tanıtım Filmi, Belgesel Yapımı, Reklam Filmi, Animasyon Video, 2D-3D Animasyon Filmler, Kurum İçin Videolar, İK Videoları, Ürün Tanıtım Videosu, İnfografik Video gibi bir çok video yapım başlığında size destek olabilecek olan HOOK Video Ajansı  yeni projeniz için hemen teklif verebilir.

MÜŞTERİ GÜVENİNİ ARTIRIN

SİTE TRAFİĞİNİZİ ARTIRIN

DAHA FAZLA AKILDA KALIN

DAHA ANLAŞILIR OLUN

  • İnternet kullanıcılarının %78’i her hafta online video izlerken, %55’i her gün izliyor. 

  • Son alınan verilere göre 2022 yılında internetteki veri trafiğinin %82'si videolar tarafından kullanılacak. 

  • Birleşik Krallık'ta her 100 internet kullanıcısından 88'i internet üzerinden video seyrediyor. 

  • Şu anda online olarak oluşturulan video içeriği sayısı, ABD'de TV kanallarının son 30 yılda oluşturdukları içerik sayısından bile fazla. 

  • Pazarlamacıların %93’ü, videoyu online pazarlama, satış ve iletişim için kullanıyor.

bottom of page