top of page
HOOK - Video Ajansı - Video Prodüksiyon Ajansı - İstanbul.jpg

2D ANİMASYON

2D ANİMASYON VİDEO

2D animasyon, hareket yaratmak için iki boyutlu çizimler kullanan bir animasyon türüdür. Bu grafikler geleneksel olarak kağıt üzerinde yapılırdı ancak günümüzde çoğu sanatçı daha hızlı geri dönüşler ve daha uygun maliyetli video üretimi için dijital araçlar kullanıyor.

 

Animasyon video ajansımız, markanızın hedef kitlenizde yankı uyandıracak benzersiz karakterler ve animasyonlar yaratmasına yardımcı olur. Bazı müşterilerimiz işi basit tutmayı ve videolarını geliştirmek için sade animasyonlar kullanmayı tercih ederken, diğerleri konuşan, hikayeler anlatan ve izleyicinin dikkatini çeken karmaşık karakterler yaratmayı seviyor.

 

Kısacası, tek sınır sizin hayal gücünüz!

2D ANİMASYON VİDEONUN FAYDALARI

2D animasyon, dikkat çekmeye ve markanızı öne çıkarmaya yardımcı olan görsel olarak çekici ve yaratıcı hareketli görseller yaratan göz alıcı tasarımlarıyla bilinir. Karmaşık fikirleri basitleştirmek için mükemmel bir araçtır, çünkü karmaşık kavramları net ve ilgi çekici görsellere dönüştürerek izleyicinin anlamasına ve akılda kalmasına yardımcı olur.

 

Video prodüksiyonu söz konusu olduğunda, 2D animasyon diğer animasyon tekniklerine kıyasla genellikle daha uygun maliyetlidir. Daha az kaynak gerektirir ve daha hızlı üretim zaman çizelgeleri sunar. Dahası, 2D animasyon web siteleri, sosyal medya platformları, sunumlar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm dijital kanallar için uygundur ve içeriğiniz için geniş bir erişim alanı sağlar.

 

Ayrıca, 2D animasyonun hikaye anlatma yönü, duyguları uyandıran karakterlerin ve anlatıların oluşturulmasını kolaylaştırarak izleyicilerin markanızla daha derin bir düzeyde bağlantı kurmasını sağlar.

Animasyon video ajansı olarak hayalinizdeki animasyon projenizde destek olmaya hazırız, projeniz için bizimle hemen iletişime geçin.

2110.w026.n002.970B.p1.970.jpg
2D Animasyon

2D Video iki boyutlu şekilde çalışılan animatif öğelerin film haline getirilmesi ile elde edilir. Bu şekilde işlenerek animasyon tanıtım filmi, sosyal medya videoları, eğitim videoları, viral videolar hazırlanabilir.

ANİMAS
YON

MOTION GRAPHIC

Motion Graphic Video, kullanılmak istenen görsel öğelerin hareketlendirilmesiyle ortaya çıkar, bu tür animasyon videolarda görsel tasarım oranı daha yüksektir. 

3d-cartoon-background-children.jpg
3D Animasyon

3D Animasyon Video ile en gerçekçi görüntüleri elde edebilirsiniz. Modelleme sonrasında özel efektlerle hareket katılan öğeleri gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacaksınız.

BAZI ANİMASYON VİDEO ÖRNEKLERİMİZ

Animasyon

Animasyon
Atamızın izinde; hiç azalmayacak sevgi, coşku ve şükranla nice 23 Nisan’lara 🇹🇷
01:17
Videoyu Oynat

Atamızın izinde; hiç azalmayacak sevgi, coşku ve şükranla nice 23 Nisan’lara 🇹🇷

Nippon Paint I Wood Coating Film
02:24
Videoyu Oynat

Nippon Paint I Wood Coating Film

Turk Reasurans - Short Film
00:53
Videoyu Oynat

Turk Reasurans - Short Film

SelfPark - Intro - How to Check In-Out?
00:22
Videoyu Oynat

SelfPark - Intro - How to Check In-Out?

Videoyu Oynat

SAPRO Lotus - Animation Short Film

Videoyu Oynat

Bosch Global I AirSelect I Animation Film

Videoyu Oynat

Yeni Nesil Buderus Yoğuşmalı Kombi: Logamax plus GB122i

Videoyu Oynat

TemizHasat Explainer Video

bottom of page