top of page
HOOK - Video Ajansı - Video Prodüksiyon Ajansı - İstanbul.jpg

ETKİNLİK ÇEKİMİ

Etkinlik filmi organize ettiğiniz ve katılımcısı olduğunuz etkinliklerin, kendine has tekniklerle kayıt altına alınması ve bu kayıtların bir film haline getirilmesidir.

 

Harika etkinlikler gerçekleştirdiğinizi daha fazla kişinin görmesini ve etkinliğe katılmayanların katılmış gibi hissetmesini istiyorsanız ihtiyacınız olan şey kusursuz bir Etkinlik filmi.

ZENGİN İÇERİK KÜTÜPHANENİZİ OLUŞTURUN

 

Kurumsal hafızanın önemli olduğu ve rakiplerden ayrıştırıcı özelliğinin keşfedildiği bir dönemdeyiz, işte tam olarak bu sebeple markanız için etkinlik videolarının önemi artıyor.

ETKİNLİK ÇEKİMİ NEDİR?

Etkinlik çekimi genellikle etkinliğin atmosferini ve önemli anları başarılı bir şekilde yakalamak için özel ekipmanlar ve teknik bilgi gerektirir.. Etkinlik çekimleri, daha sonra sosyal medyada paylaşmak, basına servis etmek veya tanıtım materyallerinde kullanmak gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

ETKİNLİK ÇEKİMİ NASIL YAPILIR?

Etkinlik çekimleri, etkinliğin içeriğine ve akışına göre farklı şekilde planlanabilmektedir. Bazı etkinliklerde tek kamera operatörü ile detay görüntüler yeterli gelirken bunun yanında Jimmy jip kullanımı, canlı yayın masası, sabit kamera açıları ile çekimler gibi eklemelerle daha büyük etkinliklerin prodüksiyonu da planlanabilmektedir.

Siz de marka bilinirliğiniz ve sektörünüzde ön plana çıkmak için etkinlik videolarını önemli bir araç olarak kullanabilirsiniz, tüm video ihtiyaçlarınız için tek bir partneriniz olsun istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Future Of CIO 2024
Government ICT Conference 6 Ekim 2022

Harika etkinliklerinizin çekimi ve hatırda kalacak etkinlik filmlerinizin bütçesini almak  için hemen bizi bilgilendirebilirsiniz. En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

bottom of page