top of page

3D ANİMASYON

3D ANİMASYON VİDEO NEDİR?

3D animasyonlar gördüğünüzde anlayacağınız üzere, genel olarak dokular ve diğer efektlerle süslenmiş şekiller ve modeller oluşturmanıza ve bunları manipüle etmenize olanak tanıyan bir yazılımla oluşturulan animasyon olarak tanımlanır. 2D animasyon ile 3D animasyonu karşılaştırdığınızda, 3D esneklik ve parlak görünüm açısından öne çıkacaktır.

 

Videonuz ister tamamen 3D olarak işlensin, ister 2D veya 3D animasyon ya da canlı aksiyonu karıştırmak için hibrit bir yaklaşım kullansın, 3D animasyondan faydalanabilir. 3D video öğeleri, daha geleneksel animasyonlarla gerçekleştirilmesi zor veya imkansız olan efektler elde etmek için kamerayı hareket ettirmenize olanak tanır. Bir arabanın dönüşünü göstermek veya lezzetli görünen bir yemek tabağını her parçasını görebileceğiniz şekilde döndürmek gibi basit olacağını düşündüğünüz şeyleri 3D ile iyi bir şekilde yapmak gerçekten mümkündür.

 

Hikayenizin düz bir ortamda anlatılması imkansızsa, ürününüz veya mesajınız için görsel derinlik ve sağlamlık önemliyse, 3D animasyonlu bir video sizin için doğru animasyon seçeneği olabilir.

3D ANİMASYON VİDEONUN FAYDALARI

3D animasyon diğer animasyon türlerine göre yapımı daha uzun olan animasyon video türüdür. Bunun sebebi bir kaç katmandan oluşan iş süreçleri ile birlikte ihtiyaç olan render süreleridir.

 

Ancak yüksek bütçeli prodüksiyon işleri ile karşılaştırdığımızda hem zaman hem de maliyet olarak 3D animasyon videolar hem istenen tarzda çıktı almak hem de birden çok iş yaratmak için daha mantıklıdır. 3D animasyon yatırımı size düz görüntülerin veremeyeceği etkiyi veren videolar sağlayacaktır. 

 

Özetle bütçeniz var ve iyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız 3D animasyonlu bir video sizin için doğru seçenek olabilir. 3D konusunda uzmanlaşmış bir stüdyo ile çalışarak veya HOOK animasyon ajansı gibi hem 2D hem de 3D animasyon yapan bir şirketle çalışarak 3D animasyonlu bir video elde edebilirsiniz.

2110.w026.n002.970B.p1.970.jpg
2D Animasyon

2D Video iki boyutlu şekilde çalışılan animatif öğelerin film haline getirilmesi ile elde edilir. Bu şekilde işlenerek animasyon tanıtım filmi, sosyal medya videoları, eğitim videoları, viral videolar hazırlanabilir.

ANİMAS
YON

MOTION GRAPHIC

Motion Graphic Video, kullanılmak istenen görsel öğelerin hareketlendirilmesiyle ortaya çıkar, bu tür animasyon videolarda görsel tasarım oranı daha yüksektir. 

3d-cartoon-background-children.jpg
3D Animasyon

3D Animasyon Video ile en gerçekçi görüntüleri elde edebilirsiniz. Modelleme sonrasında özel efektlerle hareket katılan öğeleri gerçeğinden ayırt etmekte zorlanacaksınız.

Animasyon video ajansı olarak tüm animasyon / masaüstü video ihtiyaçlarınızda da konseptten yüksek kalitede iş teslimine kadar olan süreçte destek sağlayabiliyoruz. Bizimli projenizi paylaşıp geliştirilmesi için destek alabilir, tüketicilerinizle hızlı ve etkili bir bağ kurmak için animasyon video teklifi alabilirsiniz.

BAZI ANİMASYON VİDEO ÖRNEKLERİMİZ

Animasyon

Animasyon
Atamızın izinde; hiç azalmayacak sevgi, coşku ve şükranla nice 23 Nisan’lara 🇹🇷
01:17
Videoyu Oynat

Atamızın izinde; hiç azalmayacak sevgi, coşku ve şükranla nice 23 Nisan’lara 🇹🇷

Nippon Paint I Wood Coating Film
02:24
Videoyu Oynat

Nippon Paint I Wood Coating Film

Turk Reasurans - Short Film
00:53
Videoyu Oynat

Turk Reasurans - Short Film

SelfPark - Intro - How to Check In-Out?
00:22
Videoyu Oynat

SelfPark - Intro - How to Check In-Out?

bottom of page