top of page
HOOK - Video Ajansı - Video Prodüksiyon Ajansı - İstanbul.jpg

SERVİSLER          

VİDEO PRODÜKSİYON

Bir video prodüksiyon ajansı; konseptten teslimata kadar olan tüm sürecin her aşamasında yer alabilir mi? Bizce Evet.

"

"

Video Ajansı, Video Prodüksiyon Ajansı HOOK. Tanıtım Filmi Ajansı, Animasyon Video Ajansı, Reklam Filmi Ajans. Tanıtım Filmi Fiyatı

Kitlenizi etkileşim içine sokun, ilham verin ve etkileyin. Video prodüksiyon ajansı olarak sizin için daha hızlı sonuç elde eden video içerikler üretiyoruz. 


Video, insanların ilgisini çekmek ve mesaj vermek için en iyi yoldur; Anında, kapsamlı ve duygusal olarak bağlanmayı kolaylaştırır.


Reklam filminden Sosyal Medya İçeriklerine, Tanıtım filminden Belgesel Yapımlarına kadar markanız için bir çok başlıkta prodüksiyon desteği sağlayabiliyoruz. Tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla video prodüksiyon projelerinize güç katıyoruz.

Reklam Filmi

Sosyal Medya Video İçeriği

Tanıtım Filmi

Belgesel Yapımları

Eğitim Videoları

Kurumsal Videolar

POST PRODÜKSİYON

Kurgu, seslendirme, renk düzenleme, ses düzenleme gibi iyi içeriklerin olmazsa olmazlarını yine tecrübeli ekibimiz ve en iyi programlar ile yapıyoruz. Daha iyisi için ihtiyaç olan daha iyi detaylara önem veriyoruz. 

Kurgu

Animasyon / Efekt

Ses Düzenleme

Uzun / Kısa Metraj

Color Grading

Dublaj

ANİMASYON

Animasyon video, hizmet ürün veya kurumunuzu istediğiniz şekilde tanıtabileceğiniz ve bunu yaparken prodüksiyon maliyetlerinden kurtulabileceğiniz bir video üretim tekniğidir. Animasyon videolar, bir ürünü/hizmeti anlatma adına günümüzde en çok tercih edilen video türlerindendir. Animasyon video ajansı olarak en güncel global teknikleri kullanarak markanızı en iyi sonuca ulaştırıyoruz.

2D Animasyon

3D Animasyon

Motion Graphics

bottom of page