HİZMETLERİMİZ

Platform Bağımsız Video Üretiyoruz!

Markanıza heyecan ve ayrıcalık katacak yüksek kaliteli video prodüksiyon servislerimizi keşfedin.

PRODÜKSİYON HAZIRLIK

Senaryodan tüm projenin tasarımına kadar olan süreçte yanınızdayız. Projenizin en etkin şekilde hazır hale gelmesi, projelerinizin storyboard, senaryo, metin yazımı gibi tüm süreçlerini incelikle işleyip prodüksiyona hazır hale getiriyoruz.

Video Ajansı, Video Prodüksiyon Ajansı HOOK. Tanıtım Filmi Ajansı, Animasyon Video Ajansı, Reklam Filmi Ajans. Tanıtım Filmi Fiyatı

VİDEO PRODÜKSİYON

Kitlenizi etkileşim içine sokun, ilham verin ve etkileyin. Video prodüksiyon ajansı olarak sizin için sonuç elde eden video içerikler üretiyoruz. 


Video, insanların ilgisini çekmek ve mesaj vermek için en iyi yoldur; anında, kapsamlı ve duygusal olarak bağlanmayı kolaylaştırır.


Tanıtım filmi, Belgesel Yapımları, Reklam Filmi, 3D Animasyon/İnfografik Videolar, Kurum içi özel filmler ve uzun-kısa metrajlı tüm projeler için, tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla video prodüksiyon projelerinize güç katıyoruz.

Bir prodüksiyon ajansı; konseptten teslimata kadar olan tüm sürecin her aşamasında yer alabilir mi? Bizce Evet.

Video Ajansı, Video Prodüksiyon Ajansı HOOK Studios. En iyi video çekim teknikleri ve bilgi birikimini size sağlıyoruz.

POST PRODÜKSİYON

Kurgu, seslendirme, renk düzenleme, ses düzenleme gibi iyi yapımların olmazsa olmazlarını yine tecrübeli ekibimiz ve en iyi programlar ile yapıyoruz. Daha iyisi için ihtiyaç olan daha iyi detaylara önem veriyoruz. 

 

 

Hizmetler

  • LinkedIn - Gri Çember
  • Instagram - Gri Çember
  • Heyecan - Gri Çember

HOOK™ - Video Prodüksiyon Ajansı - İstanbul - 2020 Tüm Hakları Saklıdır.